Bogatstvo mirisa, okusa, boje i zdravih sastojaka nalazi se u svakom čaju pa se zbog njegova blagotvornog djelovanja na psihofizičko stanje čovjeka konzumira već stoljećima.
Kuća zelenog čaja svoje poslovanje gradi surađujući s 15-tak poslovnih partnera na području cijele Hrvatske, a osim centralne prodavaonice u Ilici 14, svoja vrata u svibnju ove godine otvorila je u prodavaonici koja se nalazi u Novom Zagrebu, točnije u Avenue Mall-u.
Povodom prvih pet godina rada Kuće zelenog čaja posjetitelji našeg portala će u periodu od 1. do 30. rujna moći osvojiti vrijedne pakete vrhunskih čajeva.
Sretne dobitnice i dobitnici svoj će paket čaja moći preuzeti u prodavaonicama u Ilici 14 ili u Avenue Mall-u (nivo-2).
25 korisnica osvojit će vrhunske čajeve, do 30.09. pošaljite Diani poruku preko otvorenog profila. U poruci navedite koji čaj je vama najdraži i zašto!
Napomena: U nagradnoj igri mogu sudjelovati samo registrirane korisnice, ukoliko još niste registrirane, učinite to ovdje: Registracija.
Pravila sudjelovanja u osvajanju nagarada:
Datum završetka nagradne igre, je datum koji označava zadnji dan prijavljivanja sudionika.
Objava dobitnika u skladu sa komisijom, objavljuje se u roku 5 dana od završetka nagradne igre.
Svi dobitnici iz Zagrebačke županije, dužni su svoje nagrade preuzeti u redakciji portala, ukoliko nije drugačije naznačeno.
Dobitnicima van Zagrebačke županije, nagrade će biti poslane putem pošte u roku od 14 dana od dana kada dobitnik pošalje svoje podatke na mail uredništva.
Rok preuzimanja/korištenja osvojene nagrade je 30 dana od dana objave dobitnika.
POŠALJI PORUKU
mislim da su zaboravili na nagradnu igru. ipak je trajala dugo :(
Stvarno bi bilo lijepo da saznamo tko je diobio čajeve.
Kad će rezultati? Čekamo s nestrpljenjem :)
tko je dobio čajeve? :I
Volim piti čajeve i isprobavati nove vrste..menta je moj omiljeni..
tek ovdje sam pročitala i saznala o ovim neobičnim čajevima i
rado bi ih probala..
bok!
cajeve sam pocela piti prije par godina (pila sam ih prije, ali ih nisam toliko analizirala :D ). pocela sam sa zelenim koji je do danas ostao baza i favorit, premda u zadnje vrijeme cesce pijem bijeli caj jer ima blagi okus, lagan je, ispuni me energijom...
uz zeleni i bijeli, volim i rooibos vanilija jer ima slatkasti okus. zapravo razlog zasto volim ove cajeve je taj sto su ukusni bez ikakvih dodataka, a smatram da jedino tako aroma dolazi do pravog izrazaja!
volim zeleni čaj a posebice je dobar Osam blaga Šaolina jer je mješoviti-zeleni i žuti, a i ugodnog je okusa.
Pozdrav svima
Čajevi su zakon
Čaj volim piti otkad znam za sebe. U početku su to bili čajevi koje je pripremala moja mama, obično bi to bila kamilica ili neki drugi blagi čaj, uvijek s medom i malo limuna. Osim što su me grijali kad bi bilo hladno, u njima bih uvijek pronalazila neku vrstu utjehe i sigurnosti. Danas mi je od svih čajeva najdraži čaj kakav pripremaju i Yogiji, a to je čaj s cimetom, klinčićem, paprom, đumbirom i još nekim sastojcima koji se mogu kombinirati i dodavati prema osjećaju i nadahnuću. Taj mi je čaj najdraži jer je cijeli proces pripreme i uživanja u njemu uvijek nova avantura koja me uvijek inspirira i pokreće. Kad ga pijem prolazim kroz različite okuse i moje nepce doživljava suptilne transformacije, od ljutkastog, koje uzbuđuje, do cimetastog okusa koji smiruje i uljuljkava u osjećaj sigurnosti i mira. Yogi čaj volim nazivati čajem moćnog mira, čajem koji daje snagu, ali i meditativni mir, bistrinu uma i otvara srce. <3
Draga Diana,
najdraži čak mi je Osam blaga Šaolina zbog posebnog okusa...koji se nemože opisati, mora ga se probati!!! Nema mu zamjene :)
pozdrav
Najvise volim rooibos orange. Piju ga i moja djecica od 2 i 5 godina. Pun je vitamina C, stavim jos malo meda i mirna sam cijelu zimu od prehlada i gripa.
Najvise volim rooibos orange. Piju ga i moja djecica od 2 i 5 godina. Pun je vitamina C, stavim jos malo meda i mirna sam cijelu zimu od prehlada i gripa.
Obožavam piti čajeve, posebice zimi, tada me posebno opuštaju i griju. Jedan od najdražih mi je svakako zeleni čaj zbog svojih ljekovitih svojstava i opuštajućeg djelovanja. Ljeti ga čak i ohladim i pijem na litre.... No, prilikom putovanja u Maroko otkrila sam tradiciju ispijanja menta čaja koji sam doslovno ispijala tri puta dnevno.... Menta je friška, snažnog mirisa, osvježavajuća, a boja je opet očaravajuće zelena.... Na povratku kući u mojoj torbi je bila vrećica mente, a sada već raste i u tegli na balkonu...
Najdraži mi je ljubavni čaj. Suprug i ja smo uživali u njegovom okusu i mirisu. Obožavam isprobavati nove okuse čajeva i naravno,nadam se da ćete mi to omogućiti. Također Vas molim preporuku za neki čaj za opuštanje i smirenje,koji bi otjerao svakodnevne probleme u zaborav.
Draga Diana,
ovi čajevi iz moje omiljene prodavaonice su bili pravo otkriće za mene. Otkada sam ih otkrila često odlazim tamo u potragu za novim čajevima kao i za kupnju svojih omiljenih. To je i jedna od meni najdražih destinacija za kupnju poklona kao i da odem u opuštajući svijet mirisa. Ne mogu izdvojiti samo jedan najdraži. Ali među prvima je Geisha koja je ujedno i moj prvi kupljeni čaj tamo i Pai mu than zbog svoje blagosti.
Postovana Diana!
Dobiti ovaj paket vrhunskih cajeva je pravo malo bogatstvo.Caj je toliko ukusan i zimi i ljeti i prava je blagodat za tijelo.Kad je ljeto volim vocne cajeve,koje kada skuham i ohladim obogatim sa limunom,grejpom i naranđom.Samo malo treba pripaziti na omjer agruma i nama boljeg osvjezivaca za tijelo.Kada malo zahladi obozavam bijeli caj kao i zeleni.Green tea&jasmin je caj posebna okusa uz kojega se jednostavno moras opustiti nakon uzurbane svakodnevnice.
Mislim da su cajevi vrlo zdravi i donose opustanje tijelu i jednu vrst ugode,jer njihove arome su predivne.
Srdacan pozdrav!
Volim čajeve, prirodni su i lijepog ukusa, a iznad svega zdravije ih je piti nego nešto drugo. Naročito volim zeleni čaj koji volim kombinirati sa drugim čajevima. Cvjetne kombinacije su mi drage takodjer. Kao što vidite čajevi su mi piće broj 1. Ipak izdvojila bih zeleni čaj posebno.
Pijem zelene čajeve (uglavnom) s mlijekom već preko 10 godina. Obožavam ih piti po svim godišnjim dobima, a posebno ljeti jer mi najbolje utažuju žeđ. Najdraži mi je vanillia cream, ali odličan mi je rose of the orient, jasmin, cimet, kokos... Pijem ih 4-5 puta tjedno, kada imam pola sata za opuštanje, samo za sebe.
Veliki sam ljubitelj zelenog čaja, pijem ga svaki dan i za buđenje i za opuštanje, jednostavno volim taj miris i okus i jako često nakon prvog gutljaja kažem mmmmmmmm, fino. Ipak to je samo čaj iz vrećice, a voljela bih probati pravi zeleni čaj i vidjeti kolika je razlika.
Zeleni čaj je moj izbor uz doručak, na pauzi i prevečer. Uvijek!
Ispijanje kave mi nikako nije odgovaralo,pa sam prije par godina počela piti čajeve.
Danas je to moj svakodnevni ritual.Čaj isključivo pijem sa medom.Volim biljne čajeve,a nekako mi najbolje odgovara zeleni čaj.
obožavam čajeve i zimi i ljeti, mmmmmmmmm
volim piti čajeve,ali posebno sam luda za koprivom.Ne znam ni zašto,volim miris tog čaja i fini mi je njegov okus
čajeve pijem tokom cijele godine a uglavnom volim pomiješati kamilicu i brusnicu (ipak su to najklasičniji okusi, ali po meni najzdraviji čajevi koji postoje!). ipak, najdraži od svih čajeva mi je stari klasik koji me vraća u dane osnovne škole: čaj od šipka! možda je nekima previše običan, ali meni je taj šipak fenomenalan. još kada se umjesto meda stavi karamelizirani šećer i malo cimeta... njaaam!
stalno sam na nekim dijetama i htjela bi konačno pokušati sa čajevima. čulasam da zeleni i žuti čaj pomažu pri tome!
Nisam freak za cajevima , kava je broj jedan ali kad se radi o potrebi za ritualom i nekim smirajem onda je caj na prvom mjestu, otrkila sam nedavno caj od jasmina fino i profinjeno ali ipak kao nrajkov najdrazi je definitivno menta!i ljeti i zimi i za budenje i prije spavanja;)volila bi isprobati neki novi okus, pozdrav svima!
Volim voćne čajeve koji osim što me opuštaju imaju i slatkoće u sebi. Inače obožavam isprobavati nove stvari, tako da nisam preizbirljiva.
Pijem crni English breakfast, sa mlijekom, tako sam naučila u Engleskoj. Rooibos dječki strawberry white (ili tako nekako) piju djeca. Također pijem žuti, za čišćenje organizma.
Cajeve sam pocela piti(osim kad sam bila bolesna) tek prije par godina.Tek tada sam otkrila nove okuse poput divlje tresnje,bijelog caja,zutog caja...no ipak menta zauzima broj jedan.Volim taj okus,divno osvjezava i ljeti i zimi.
volim zeleni čaj, pomaže mi kod dijete jer mi zamjenjuje vodu a ugodnog je okusa, a dragi su mi i voćni, rado bih probala White Cherry, pozdrav, nadam se paketiću čaja i držite mi fige za dijetu
Prijavi se za komentare...